ASR1JA100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
ASR1JA100R
JLCPCB Part #
C3515816
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS