SMAJ440A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMAJ440A
JLCPCB Part #
C7528524
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 400W 440V 600mA 713V TVS Unidirectional DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS