SFB107N200C3
Extended
Manufacturer
SCILICON ELECTRIC
MFR.Part #
SFB107N200C3
JLCPCB Part #
C49257171
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 132A 200V 375W 3V 4.972nF 425pF 58nC@10V 8pF 9.1mΩ@10V TO-263 MOSFETs ROHS