DKIV-1-3253-50D2
Extended
Manufacturer
SCHURTER
MFR.Part #
DKIV-1-3253-50D2
Description
-40℃~+100℃ 0.5mΩ 2 250V、300V 450V 50A - Common Mode Filters ROHS