SY1206AFR012
Extended
Manufacturer
SANYEAR
MFR.Part #
SY1206AFR012
JLCPCB Part #
C457114
Package
1206
Description
12mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS