C1608CB-4N3J-RF
Extended
Manufacturer
SAGAMI
MFR.Part #
C1608CB-4N3J-RF
JLCPCB Part #
C2944349
Package
0603
Description
4.3nH 63mΩ 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS