RSEQ32-330M
Extended
Manufacturer
Ruishen
MFR.Part #
RSEQ32-330M
JLCPCB Part #
C37634009
Package
Plugin,33x31.5mm
Description
0.9mΩ 33uH 40A 42A Flat Wire Inductor ±20% 插件,33x31.5mm Power Inductors ROHS