6.3YXS3900MEFC16X16
MFR.Part #
6.3YXS3900MEFC16X16
JLCPCB Part #
C5115447
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.358A@120Hz 16mm 16mm 3900uF 6.3V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS