63RX5047MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63RX5047MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1597032
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 16mm 47uF 5mm 63V 88mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS