50YXH1200MEFC18X20
MFR.Part #
50YXH1200MEFC18X20
JLCPCB Part #
C5115326
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1200uF 18mm 20mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS