50PX2R2M5X11
MFR.Part #
50PX2R2M5X11
JLCPCB Part #
C5115281
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.2uF 20mA@120Hz 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS