400BXA68MEFC18X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400BXA68MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C1603009
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 31.5mm 400V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS