35NXA330MEFC12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35NXA330MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1597533
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 330uF 343mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS