25ZLK390MT810X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZLK390MT810X12.5
JLCPCB Part #
C5114755
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 25V 390uF 4000hrs@105℃ 5mm 657mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS