25ZLH1800MEFC12.5X25
MFR.Part #
25ZLH1800MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C110131
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 15mΩ@100kHz 1800uF 2.9A@100kHz 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS