250YXF47MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250YXF47MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1597735
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 250V 25mm 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS