220KXF150MEFC20X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220KXF150MEFC20X20
JLCPCB Part #
C1610325
Package
Plugin,D20xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 20mm 20mm 220V 3000hrs@105℃ 700mA@120Hz ±20% 插件,D20xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS