10YXS680MEFC8X16
MFR.Part #
10YXS680MEFC8X16
JLCPCB Part #
C5113071
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 3.5mm 5000hrs@105℃ 577.5mA@120Hz 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS