UAL50-6RF8
MFR.Part #
UAL50-6RF8
JLCPCB Part #
C5979443
Description
50W 6Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS