SM10-50KX
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
SM10-50KX
JLCPCB Part #
C3524085
Package
Plugin,P=3.8mm
Description
-55℃~+145℃ 300mW 50kΩ Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,P=3.8mm Through Hole Resistors ROHS