STP1315P
Extended
Manufacturer
Reomax
MFR.Part #
STP1315P
JLCPCB Part #
C5381685
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 11mm 125V、250V 3.15A 32 4mm 50A@125VAC、50A@250VAC Glass Tube Fuse Plugin,D4xL11mm Disposable fuses ROHS