R06.000.1.5
Extended
Manufacturer
Reomax
MFR.Part #
R06.000.1.5
JLCPCB Part #
C2874848
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.07 0.47mm 0.8mm 1.5A 1.6mm 63V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS