R-78K15-1.0
MFR.Part #
R-78K15-1.0
JLCPCB Part #
C7270727
Package
SIP,11.5x7.6mm
Description
1 15V 18V~36V 1A 94% SIP,11.5x7.6mm DC-DC Power Modules ROHS