R-78E15-0.5
MFR.Part #
R-78E15-0.5
JLCPCB Part #
C5836953
Package
SIP-3
Description
1 15V 18V~28V 500mA 8W 95% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP-3 Isolated Power Modules ROHS