RW2-483.3D/H3/B
Extended
MFR.Part #
RW2-483.3D/H3/B
JLCPCB Part #
C5739712
Package
DIP,22.1x12.6mm
Description
2 250mA 2W 3.3V 36V~72V 3kV DIP,22.1x12.6mm Isolated Power Modules ROHS