RW2-243.3S
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RW2-243.3S
JLCPCB Part #
C7353634
Package
DIP,24.2x14.5mm
Description
1 18V~36V 1kV 2W 3.3V 500mA 70% DIP,24.2x14.5mm Isolated Power Modules ROHS