RW2-123.3D
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RW2-123.3D
Description
-3.3V -40°C ~ 85°C 0.95" Length x 0.57" Width x 0.38" Height (24.2mm x 14.5mm x 9.7mm) 1 kV 16-DIP module, 6 leads 18V 2 2 W 250mA,250mA 3.3V 9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS