RW2-053.3S/H2/SMD
Extended
MFR.Part #
RW2-053.3S/H2/SMD
JLCPCB Part #
C7353604
Package
SMD-6P,24.2x14.5mm
Description
1 2W 2kV 3.3V 4.5V~9V 500mA 68% SMD-6P,24.2x14.5mm Isolated Power Modules ROHS