RW2-053.3D/H2/SMD
Extended
MFR.Part #
RW2-053.3D/H2/SMD
JLCPCB Part #
C6208600
Package
SMD-6P,24.2x14.5mm
Description
2 250mA 2W 2kV 3.3V 4.5V~9V SMD-6P,24.2x14.5mm Isolated Power Modules ROHS