RV-121509D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-121509D
JLCPCB Part #
C5739861
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
-9V、15V 10.8V~13.2V 2 2W 66mA、111mA 6kV DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS