RSO-123.3DZ/H3
Extended
MFR.Part #
RSO-123.3DZ/H3
JLCPCB Part #
C7303178
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
150mA 2 3.3V 4.5V~18V 70%~74% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS