RP-053.3S/P
MFR.Part #
RP-053.3S/P
JLCPCB Part #
C5733056
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
1 3.3V 303mA 4.5V~5.5V 70% Short Circuit Protection SIP,19.5x7.2mm DC-DC Power Modules ROHS