RPA20-2412DAW/N
MFR.Part #
RPA20-2412DAW/N
JLCPCB Part #
C6282426
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 12V 2 20W 830mA 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS