RP15-4815DF/N-HC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP15-4815DF/N-HC
JLCPCB Part #
C6660854
Package
DIP-6
Description
-15V -40°C ~ 85°C 1.6 kV 15 W 15V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 36V 500mA,500mA 6-DIP Module 75V 87% Enable, Active Low ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS