RP15-1215SF
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP15-1215SF
JLCPCB Part #
C7348915
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 15W 1A 86% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS