RP10-4824SA/XC-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4824SA/XC-HC
JLCPCB Part #
C6196337
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 24V 36V~75V 3A 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS