RP10-4815DA/P-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4815DA/P-HC
JLCPCB Part #
C7294335
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 10W 15V 2 333mA 36V~75V 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS