RP10-4812SE/M1-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4812SE/M1-HC
JLCPCB Part #
C5733244
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 10W 12V 36V~75V 830mA 86% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-6 Isolated Power Modules ROHS