RP10-4812SA/XC-HC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP10-4812SA/XC-HC
JLCPCB Part #
C6660389
Package
DIP
Description
-40°C ~ 80°C 1 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm) 1.6 kV 10 W 12V 36V 6-DIP Module, 5 Leads 75V 830mA 90% ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP, UVLO Through hole DIP Power Module/Power Supply ROHS