RP10-4812SA/XC
Extended
MFR.Part #
RP10-4812SA/XC
JLCPCB Part #
C6277278
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 12V 36V~75V 830mA 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS