RP10-4805SA/N-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4805SA/N-HC
JLCPCB Part #
C5865504
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 10W 2A 36V~75V 5V 87% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS