RP10-4805DA/P-HC
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP10-4805DA/P-HC
JLCPCB Part #
C7058791
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 10W 1A 2 36V~75V 5V 87% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS