RP10-2424SA/XC-HC
MFR.Part #
RP10-2424SA/XC-HC
JLCPCB Part #
C7294308
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 24V 416mA 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS