RP10-2405SA/XC-HC
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP10-2405SA/XC-HC
JLCPCB Part #
C5733160
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 2A 5V 86% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS