RP10-123.3SE/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP10-123.3SE/P
JLCPCB Part #
C6408932
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-25℃~+100℃ 1 10.2mm 25.4mm 2A 3.3V 300kHz 50.8mm 50mVp-p 6800uF 80% 9V~18V ±1% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS