RO-123.3S/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RO-123.3S/P
JLCPCB Part #
C7058380
Package
SIP,11.5x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 1kV 3.3V 303mA 75% SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS