RN-153.3S/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RN-153.3S/P
JLCPCB Part #
C7348021
Package
DIP,12.8x10.1mm
Description
1 1.25W 13.5V~16.5V 1kV 3.3V 378mA 70% DIP,12.8x10.1mm Isolated Power Modules ROHS