RN-053.3S/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RN-053.3S/H
JLCPCB Part #
C6195068
Package
DIP,12.8x10.1mm
Description
1 1.25W 2kV 3.3V 378mA 4.5V~5.5V 70% DIP,12.8x10.1mm Isolated Power Modules ROHS