RH-051509D/HP
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RH-051509D/HP
JLCPCB Part #
C5724267
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
-9V、15V 1W 2 33mA、56mA 4.5V~5.5V 4kV 81% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS