RGZ-123.3D
MFR.Part #
RGZ-123.3D
JLCPCB Part #
C6269460
Package
DIP,19.7x10mm
Description
-40℃~+90℃ 10.8V~13.2V 10mm 1500uF 150mVp-p 19.9mm 2 3.3V 303mA 50kHz 7.1mm 75% Plastic encapsulated type ±5% DIP,19.7x10mm DC-DC Power Modules ROHS